,

Hakkında

 

 

Faaliyetine 2013  yılında mobilya tasarım cnc çizim  ve  Ahşap işleme  imaltı satışı ile başlayan Firmamız, özel imalat işleri kişiye özel tasarımlar uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikası ile kurduğu  istiklaltasarim.com online satış sitesi aracılığı ile ürünlerini Tükiyenin dört bir yanındaki müşterilerine ulaştırmakla birlikte bugün geldiği noktada ülkemizin özel tasarım mobilyalarını yurtdışına ihraç etmeçalışmalarıda yapmaktadır. fabrikalardan aracılık ve ilave mağaza maliyetlerini ortadan kaldırarak ücretsiz kargomuz ile direk müşterilerimizin evlerine kadar güvenle ulaştırılmaktadır

 

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında kredi kartsız sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunduğu avantajlarıda kullanarak; kaliteli hizmetimiz, geçmişten aldığımız birikimlerimiz, müşteri menuniyetimiz ve sağlam finansal yapımızla Türkiyenin dört bir yanındaki müşterilerimizle birlikte büyümemizi sürdürüyoruz. istiklal Tasarım ev dekorasyon  ve mimari çizimlerle faaliyet süresi  içerisinde Türkiyede önde gelen mobilya imalat satış Mağazalarından biri olmayı başarmıştır. istiklaltasarım.com sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendini geliştirmekte,ürün yelpazesini gelişen teknolojiye paralel olarak yenilemekte ve genişletmektedir. Türkiyenin en başarılı ve en beğenilen mobilya alışveriş sitesi olan istiklaltasarim.com Farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren ürünleri, büyüyen ve güçlenen yapısıyla müşterilerinin taleplerine en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenli çözümler sunmaya devam etmektedir. Müşterilerimizin hızlı ve güvenli alışveriş yapabilmesi için gerekli tüm teknolojik donanıma sahibiz. Temel prensipleri müşteri memnuniyeti, tüketici haklarına saygı,birçok çeşit ürünü en uygun fiyata müşterilerine sunmak olan istiklal tasarım  ekibinin öncelikli hedefi istediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

 

Değişen ekonomi ve rekabete dayalı piyasa şartlarında var olabilmenin temel koşulu olarak müşteri memnuniyetini görüyor ve bu sorumluluk duygusu ile ülke içinde üretim oluşturabilecek değerlere doğru uzun yolculuğumuza devam etmekteyiz.

saygılarımızla

 

AVCILAR VERGİ DAİRESİ

VERGİ NO: 8660845652

ATÖLYE VE İLETİŞİM  : Yeşilkent mah. g14 sokak no:33/a istanbul Avcılar